Ortomedico - Baza Biteo.pl

Ortomedico

Dane adresowe:

ul. Batorego 15,
41-506 Chorzów
śląskie

Dane kontaktowe:

chorzow@relax-med.pl
533 967 486

Dane firmy:

Ortomedico
NIP: 6423209905
REGON: 380079642

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Batorego 15, Chorzów, Polska

Opis firmy Ortomedico

Ortomedico to serwis, który pomoże Ci w realizacji rozliczeń NFZ. W ramach tego serwisu oferujemy szeroką gamę produktów chłonnych, produktów stomijnych i urologicznych, produktów dla diabetyków. Produkty te oferujemy w najlepszych dostępnych cenach. Mamy duży wybór produktów.

Oferujemy szybką dostawę, w 90% przypadków w następny dzień roboczy. Oferujemy naszym klientom możliwość wyboru między dostawą do domu a odbiorem z naszego magazynu. Preferowaną metodę dostawy można wybrać podczas składania zamówienia. Zapewniamy, że zamówione produkty zostaną dostarczone na czas. Nasz przyjazny personel pomoże Ci wybrać produkty najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach wejdź na naszą stronę.

Jesteśmy firmą rodzinną z 30-letnim doświadczeniem. Mieścimy się w Rybniku, miejscowości położonej w województwie śląskim. Firma od czasu założenia wypracowała sobie silną i stabilną pozycję na rynku medycznym. Zależy nam na dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań i stale pracujemy nad poprawą jakości naszych produktów i usług.

Oferta firmy

Ortomedico.pl jest największym dystrybutorem sprzętu medycznego w Polsce. Oferujemy szeroką gamę produktów medycznych w przystępnych cenach. Nasz szeroki wybór produktów jest stale poszerzany. Wszystkie produkty są wyselekcjonowane tak, aby zapewnić najlepszą jakość w przystępnych cenach.
Ortomedico to firma oferująca produkty medyczne niezbędne w codziennym życiu. Są to zarówno produkty dla dzieci, jak i dla dorosłych.  Wśród produktów znajdują się:
- pieluchomajtki,
- pieluchy chłonne,
- podpaski,
- wkładki higieniczne,
- produkty na nietrzymanie moczu dla kobiet i mężczyzn,
- worki i pasy stomijne,
- cewniki moczowe,
- zestawy infuzyjne,
- czujniki glukozy we krwi,
- cewniki,
- osłony na rany
i inne.
Produkty te są w pełni refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Wszystkie produkty są dostępne w dużych ilościach.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W naszym ośrodku Detoks Fenix leczymy szeroką gamę uzależnień.
Dwa typy cukrzycy i jej różnorodność sprawiają, że nieustannie potrzebujemy nowych produktów, które pomagają nam żyć z tą przebiegłą i jakże szkodliwą chorobą.