Baza Biteo.pl

Medycyna

Synapsa Med sp.zo.o.

Senso-rex to firma produkująca i sprzedająca zabawki sensoryczne, a także kołdry obciążeniowe. Wszystko to ma sprawić, że klienci mogą poczuć świat wszystkimi zmysłami. Senso-rex.com sprzedaje akcesoria zarówno dla dzieci, jak i dorosły(...)

CardioTeam Sp. z o.o.

Nasza przychodnia wielospecjalistyczna Cardio Team sp. z o.o. to rodzinna firma, która została założona w 1938 roku przez doktora Kazimierza Gotliba. Dziś prowadzona jest przez jego wnuka, doktora Pawła Maciejewskiego. Przy ulicy Cichej pod num(...)

Hair-Med NZOZ LUX-MED Renata Celarek sp. j.

Klinika Hair-Med z Mielca zaprasza osoby zdecydowane na leczenie wypadających włosów i poprawienie swojego wizerunku poprzez przeszczep włosów. Nasz doświadczony lekarz posiada bogate doświadczenie w transplantacji włosów i jest posiadaczem (...)

DlaAmazonek.pl

DlaAmazonek.pl - sklep internetowy dla kobiet po mastektomii piersi. Oferujemy protezy piersi, peruki, bieliznę, biustonosze, pończochy uciskowe i inne produkty, które spełnią wszystkie Twoje potrzeby. Zapewniamy wysoką jakość produktów za r(...)

iDiabetyk.pl

Dwa typy cukrzycy i jej różnorodność sprawiają, że nieustannie potrzebujemy nowych produktów, które pomagają nam żyć z tą przebiegłą i jakże szkodliwą chorobą. Na rynek nieustannie wchodzą coraz to nowsze produkty, które pomagają (...)

Detoks Fenix Sp. z o.o.

W naszym ośrodku Detoks Fenix leczymy szeroką gamę uzależnień. Odpowiedni zespół specjalistów, jak również warunki pobytowe pozwalają nam na terapię pacjentów bez ograniczeń wiekowych. Dysponujemy pokojami standard lub VIP, ale także F(...)

Klinika Medikos

MEDIKOS to w pełni profesjonalna klinika urody z Gdyni, która zapewnia zabiegi estetyczne na najwyższym poziomie. W bogatej ofercie firmy znaleźć można między innymi usługi z zakresu mezoterapii, zamykania naczynek, elektroepilacji czy też b(...)

BJU Marcin Bieńko

Sklep BJU to zarówno sklep detaliczny, jak i hurtownia estetyczno-kosmetyczna. Firma posiada szeroką gamę dobrej jakości produktów odpowiadającą licznym potrzebom swoich klientów. Jej rozległy asortyment obejmuje zaawansowane technologicznie(...)