Baza Biteo.pl

Firmy budowlane

Inside System

Inside System to krakowska firma działająca w branży remontowo budowlanej. Przedsiębiorstwo w swoim portfolio posiada szereg realizacji, począwszy od domków jednorodzinnych, a kończąc na wnętrzach w biurowcach. Inside System działa na teren(...)

LITBUD Mateusz Litewka

Myślisz o wybudowaniu własnego domku? Marzy ci się taras i sypialnia na poddaszu? Zapraszamy do skorzystania z usług budowlanych firmy LITBUD. Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu budowy domów jednorodzinnych, a następnie ich remont i w(...)

LTM Tomasz Pajer Sp. J.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy LTM na regały magazynowe oraz wykonywanymi usługami związanymi z doradztwem logistycznym. Sprawimy, że Twój magazyn stanie się funkcjonalny, a co za tym idzie – wygodny podczas regularnych (...)

Firma Budowlana Budorem Błachno

Budorem to firma budowlana, która działa z sukcesami, przede wszystkim na rynku budowlanym w Małopolsce, od ponad 35 lat, specjalizując się w pracach wykończeniowych oraz stawianiu budynków w stanie surowym lub wykończonym. Swą ofertę firma(...)

EJAS

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi wysokościowe, w tym m.in. mycie przeszkleń myjką wysokociśnieniową (w tym mycie okien wodą demineralizowaną), mycie elewacji i dachów metodą wysokociśnieniową oraz usuwanie graffiti. Oferujemy ta(...)

SD TRUCK Szymon Dunst

Specjalizacją firmy są przewierty horyzontalne. Ponadto firma jest w stanie wykonać przewierty sterowane przy wykorzystaniu rur przewodowych czy osłonowych zarówno pod instalacje kanalizacyjne, jak i wodne, telekomunikacyjne czy energetyczne. (...)

Wykopy LitBud

Litbud to przedsiębiorstwo z wieloletnim stażem oferujące swoim klientom szeroki zakres różnego typu robót ziemnych przy użyciu różnych maszyn, w tym usługi koparko ładowarką. Z racji, iż firma dysponuje profesjonalnym sprzętem, możliw(...)

Han-Bud Halbiniak

Han-Bud Halbiniak to firma z miejscowości Pacierzów koło Częstochowy, która od kilkunastu lat świadczy usługi brukarskie i budowlane w regionie oraz w woj. śląskim i łódzkim.Wraz z usługami brukarskimi, budowlanymi i robotami drogowymi pr(...)