Baza Biteo.pl

Biznes

McPolska Sp. Z o o

McPolska specjalizuje się produkcją środków do dezynfekcji i chemii przemysłowej. Działamy na rynku przeszło 10 lat. Oferujemy środki dezynfekujące do sektora przemysłowego i medycznego. Nasze produkty są najlepszej jakości. Wciąż unowo(...)

KDK SP Z O O

Firma KDK jest ekipą Event Managerów, który wielu lat robi spotkania biznesowe w Polsce i za granicą. Nasi Klienci darzą nas ogromnym zaufaniem. Na stałe współpracujemy z firmami z sektora MŚP i korporacjami. Jeśli brakuje Ci inspiracji na (...)

MARCIN FRAŚ AL-TEL SYSTEMY

Dla firm z Krakowa i okolic, poszukujących kompleksowych rozwiązań dla swoich firm AL- TEL Systemy oferują bogatą ofertę usług w tym: monitoring, systemy alarmowe, telewizję przemysłową, centrale telefoniczne oraz sieci komputerowe. Posiada(...)

Formika Sp. z.o.o.

Formika - najlepsza drukarnia na polskim rynku. Jeśli chciałbyś, by to najlepsza Drukarnia fleksograficzna posiadająca swoje oddziały w Polsce zajęła się przygotowywaniem twoich firmowych produktów, musiałbyś zgłosić się do Formiki. Ba(...)

Tusnovics Instruments sp. z o.o.

Już od 1992 roku na rynku swoją działalność rozwija firma TUSNOVICS INSTRUMENTS. Zapewnia ona wyposażenie laboratorium i sprzęt, niezbędne do badania składu paliw. Wszystkie produkty oferowane przez TUSNOVICS INSTRUMENTS charakteryzują się(...)