Baza Biteo.pl

Psychoterapia

Psychoterapeuci Płock

Życie jest bardzo zmienne. Raz przychodzi nam się śmiać a raz płakać i nic z tym nie możemy zrobić. Czasem tak trudno jest podnieść się po życiowych kleksach czy wydarzeniach, zupełnie nieprzewidzianych takich jak na przykład śmierć b(...)

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ELTRON" Sp. Z.O.O.

Każdy kierowca zawodowy ma obowiązek, wykonać psychotesty. Naszą pracownię badań Eltron Sp. Z O.O., znajdziesz w Olsztynie. Wszystkich kierowców i zainteresowanych z Olsztyna lub miejscowości położonych obok zapraszamy do sięgnięcia z na(...)

In Puris Sp. z o.o.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień In Puris prowadzi terapię od wielu lat. Nasi psychoterapeuci wyleczyli z uzależnień bardzo dużo chorych. Z powodzeniem realizujemy autorskie terapie indywidualne. Nasza praca polega na sesjach indywidulanyc(...)

Warszawska Pracownia Psychologiczna Jolanta Szczepaniak - Psycholog i Psychoterapeuta

Psycholog Jolanta Szczepaniak zaprasza do Gabinetu Psychoterapii w Warszawie Centrum oraz również na konsultacje psychologa online na Skypie. Prowadzę sesje psychoterapii indywidualnej, w zależności od potrzeb oferuję dwa rodzaje terapii indywi(...)

Wikamed – Centrum Medyczne

Wikamed Centrum Medyczne w Koninie to renomowana, nowoczesna placówka medyczna z doświadczeniem. Centrum specjalizuje się w usługach psychiatrycznych, a jego zespół składa się z wielu doświadczonych specjalistów w zakresie psychiatrii. Skut(...)