Baza Biteo.pl

Instalacje

Ekopomp

Wrocławska firma EKOPOMP zajmuje się sprzedażą, naprawą i wynajmem pomp. Znaczna część oferowanych produktów to pompy specjalstyczne stosowane w różnych gałęziach przemysłu tj. budownictwie, farmacji, przemyśle spożywczym, hutnictwie,(...)

AXO

Jeśli potrzebujesz protokołu z przeprowadzonych pomiarów oświetlenia, aby przedstawić w Sanepidzie, Państwowej Inspekcji Pracy lub Straży Pożarnej to dobrze trafiłeś! Zajmujemy się kompleksowymi pomiarami środowiskowymi, głównie wykonu(...)

Initium Sp. z o.o.

Znajdujemy się w Łodzi, jednak zachęcamy do skorzystania z naszej oferty nie tylko klientów znajdujących się w Łodzi, ale także w innych miejscowościach. Zatrudnieni u nas specjaliści ciągle zyskują doświadczenie, co przekłada się na t(...)

Fotowoltaika i Pompy Ciepła Eco-Team

Eco-Team zajmuje się sprzedażą i montażem instalacji wykorzystujących Odnawialne Źródła Energii, między innymi pomp ciepła, rekuperacji czy fotowoltaiki. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii firma konstruuje systemy przynoszące ko(...)

Protan Elmark

Hale namiotowe to uniwersalne rozwiązanie dla wielu firm, które potrzebują tymczasowych lub mobilnych powierzchni magazynowych czy produkcyjnych. Namioty magazynowe, zwane również halami namiotowymi, zapewniają elastyczność i mobilność w pr(...)

VIRGAMET

W Virgamet, nasza misja to nie tylko dostarczanie wysokiej jakości stali i wyrobów hutniczych, ale także budowanie trwałych relacji z naszymi klientami. Nasza firma, z bogatym doświadczeniem na rynku, angażuje się w każdy aspekt procesu handl(...)