Baza Biteo.pl

Pozostałe

BIS Sp. Z.o.o

Firma Stolar od 20 lat jest potentatem w produkcji drewnianych okien. Wiedza uzyskana w tej dziedzinie pozwoliła na podjęcie dalszych kroków. Rok dwutysięczny postawił zupełnie nowe wyzwanie przed naszą spółką, dokładnie mówiąc skonstruo(...)

BACIA ROBERT GOLD PLATING

Firma Gold Plating mająca swoją siedzibę na Śląsku, w miejscowości Czeladź oferuje najstaranniej wykonane nakładanie powłok galwanicznych na wszelkie powierzchnie metali. Charakteryzujemy się trzema najskuteczniejszymi metodami obróbki pow(...)

Mariusz Grzyb Rock-Stal

Witaj, Rock Stal to my, jesteśmy firmą produkcyjną z ambitnymi planami rozwoju w najbliższych miesiącach. Jesteśmy bezpośrednim wykonawcą garaży blaszanych. Kupujesz w Rock Stal, kupujesz pewny i sprawdzony produkt. Posiadamy wykwalifikowany(...)

Firma VECTOR Usługi Specjalistyczne Aneta Macander

Profesjonalne usługi dezynsekcji oferuje firma Vector z Łodzi. Specjaliści skutecznie pozbędą się problemu, jakim jest robactwo w mieszkaniu - prusaki, pluskwy to robactwo, które jest źródłem rozprzestrzeniania chorób i wiarusów. Firma Ve(...)

ZPU Pająk Producent Konstrukcji Stalowych

Konstrukcje stalowe na wymiar z możliwością personalizacji koloru, dodatków i innych elementów znajdziesz w ofercie firmy Garaże Pająk. Firma sprzedaje swoje produkty na terenie całej Polski jak również za granicą. Produkty najwyższej jak(...)

Bravo Five Sp. z o.o.

Bravo Five to przedsiębiorstwo ze Stobna, które specjalizuje się w dystrybucji zadaszeń. Firma dodatkowo oferuje również montaż nabytych u nich zadaszeń. W ofercie jak tutaj spotkamy znajdują się aluminiowe i szklane zadaszenia tarasów, pe(...)