Baza Biteo.pl

Restauracje

DA PIETRO ELŻBIETA NOWOSAD SPÓŁKA JAWNA

Włoska restauracja DaPietro w Krakowie z wieloletnią tradycją serwuje oryginalne dania, przygotowane wyłącznie z najwyższej jakości składników. Restauracja znajduje się na rynku w Krakowie, kusi nie tylko smacznym jedzeniem oraz również p(...)

Willa Fryderyka Sp. z o.o. Sp. k.

Najlepsze francuskie i polskie dania, przyrządzane z naturalnych, wysokiej jakości produktów. Ta restauracja z ogrodem łączy klimat francuskiego bistro i secesyjnej architektury Młodej Polski. Gości wita aromat świeżutkich bułeczek i kawy. (...)

Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena

Browar kraftowy Prost jest połączeniem browaru rzemieślniczego i restauracji we Wrocławiu. Jest to miejsce, gdzie można wypić niejedne dobre piwo - zarówno nowofalowe jak i z piwnej klasyki. Browar rzemieślniczy Prost istnieje w stolicy woj. (...)

Otsu Sushi Kraków

Otsu Sushi to wyjątkowe miejsce dla miłośników japońskiej kuchni w Krakowie. Nasza restauracja sushi, usytuowana przy ulicy Wielickiej, zapewnia nie tylko doskonałe jedzenie, ale także niepowtarzalną atmosferę. W naszej ofercie znajduje s(...)

Manami Sushi

W Manami Sushi Wrocław zapraszamy Cię na podróż przez kulinarne horyzonty Japonii, gdzie tradycyjne smaki spotykają się z nowatorskimi kreacjami. Nasza restauracja to nie tylko miejsce, gdzie możesz zasmakować najświeższe sushi w mieście, (...)

Macondo Restauracja

Przekrocz progi Macondo Restauracja i poczuj, jak witalność Ameryki Łacińskiej przenika każdy kęs i dźwięk. Nasze kuchenne eksploracje zabiorą Cię w podróż po krainie niezwykłych smaków, gdzie tradycyjne przepisy spotykają się z nowoc(...)

Pizza Neapolitanska, Burgery – Kraków – Nowa Huta - Przestrzenie Nowohuckie

W sercu urokliwego Krakowa, otulonego malowniczymi pejzażami Nowej Huty, znajdują się Przestrzenie Nowohuckie - miejsce, gdzie tradycja smaku spotyka się z nowoczesnym podejściem do kulinariów. Nasza restauracja to oaza dla miłośników doskon(...)

Guru Restauracja

Witaj w Guru Restauracja, miejscu gdzie podróżujesz przez Indie za każdym kęsem. Rozpoczynając naszą kulinarną podróż, otwieramy drzwi do niezwykłego świata, gdzie tradycja i nowoczesność splatają się w harmonijnym tańcu smaków. Nasz(...)