Baza Biteo.pl

Noclegi

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "AUTOS" SP. ZOO

Trzygwiazdkowy Hotel i Restauracja Autos położone są w samym sercu puszczy Bydgoskiej w Solcu Kujawskim. Umiejscowienie naszego ośrodka jest świetną bazą wypadową do okolicznych pięknych zabytkowych miast- Bydgoszcz 27 km i Toruń 32 km. Dod(...)

P.P.H.U. ,,KOWI’’ Piotr Konopka

Jeżeli chcesz odetchnąć od warkotu i hałasu, wybierz się do pięknych Mazur. Zanim jednak to zrobisz, zadbaj o wybór odpowiedniego noclegu, który dodatkowo umili Ci spędzony czas na urlopie. Jesteśmy pośrednikiem pomiędzy wczasowiczami a w(...)

Beskid Rose & SPA

Beskid Rose & SPA to miejsce dla osób szukających spokoju, ciszy, świeżego powietrza i możliwości zwiedzania i aktywności fizycznej ze względu na okoliczne atrakcje takie jak szlaki, ścieżki rowerowe, góry, parki i wiele innych. Blisko obi(...)

Mountain Glamp

Mountain Glamp zajmuje się wynajmem dosyć luksusowych namiotów glampingowych w górach. Oferując tym samym wyjątkową formę spędzenia czasu wypoczynku w polskich Tatrach. Namioty te w całości posiadają kompletne wyposażenie, dzięki czemu (...)

Edyta Pyrko

Szukasz urokliwego miejsca zlokalizowanego w Bieszczadach Wysokich? Poznaj Pensjonat Dom Malowany mieszczący się w cudownej wsi Przysłup u podnóża góry Jasło. Jeśli więc marzy Ci się domek w Wetlinie, już teraz możesz go wynająć. To mie(...)