Baza Biteo.pl

Sprzątanie

Variovac Polska Sp. Z o o

Marzy ci się w pełni nowoczesny dom, z wyposażeniem które będzie spełniało wszystkie swoje funkcje? Firma Variovac Polska może Ci w tym pomóc! Oferujemy system wysokiej jakości niemieckich odkurzaczy centralnych. W całym kraju możecie Pa(...)

Prima

Firma oferuje sprzedaż profesjonalnych środków czystości znanych marek. Co wyróżnia sklep na tle innych to to, iż m. in. oferują wysokiej jakości produkty za przystępną cenę. Zapraszamy do obejrzenia szerokiej gamy naszych produktów - od(...)

Edom Pranie

Jesteśmy profesjonalną firmą piorącą, która oferuje pranie tapicerki oraz wykładzin metodą ekstrakcyjną. Podczas realizowania czyszczenia wykorzystujemy nowoczesne środki czystości oraz zaawansowane urządzenia takie jak ekstraktory ciśni(...)

Clar System S.A.

Clar System od długiego czasu świadczy kompleksowe usługi i to z powodzeniem. Zakres działalności firmy dotyczy przede wszystkim technicznej obsługi budynków, ochrony mienia, higieny szpitalnej, utrzymania czystości oraz leasingu pracowniczeg(...)

Clean House Pietrzak Alan, Załuski

Clean-Warszawa.pl to strona www oferująca usługi sprzątające nie tylko dla firm, ale i dla klientów indywidualnych. Firma ta gwarantuje skuteczne i niezwykle profesjonalne sprzątanie mieszkań, domów, biur oraz szeregu innych obiektów. Oferta(...)

Dezyn Dezynfekcja Dezynsekcja Ozonowanie Odkomarzanie Łódź

Dezyn.pl to firma z Łodzi, specjalizująca się w kompleksowych usługach dezynsekcji. Zajmujemy się zwalczaniem szkodników, takich jak insekty i gryzonie, w domach, biurach i innych obiektach. Działamy skutecznie i profesjonalnie, zapewniając n(...)