Baza Biteo.pl

Materiały budowlane

MAREK SIKORA "CERAMIC"

Ceramic to firma zajmująca się sprzedaż wysokiej jakości materiałów ognioodpornych. Przedsiębiorstwo posiada ponad 25 letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Pracownicy firmy zdobywali je realizująca zlecenia zarówno dla małych jak i dużyc(...)

Farby KABE Polska Sp. z o.o.

Producent farb, wypraw tynkarskich i systemów ocieplania budynków - Farby Kabe to gwarant najwyższej jakości wszystkich materiałów budowlanych sygnowanych swoim logiem i szwajcarskim certyfikatem jakości "Swiss Standards". W obszernym katalogu(...)

ZELKA

Firma ZELKA SP. Z.O.O.zajmuje się prowadzeniem działalności produkcyjnej i handlowej. Jedną z naszych specjalności jest malowanie proszkowe. Nasza malarnia proszkowa wykorzystuje metodę natrysku elektrostatycznego, pozwalając na stworzenie sil(...)

AluMaster Łukasz Maciak

AluMaster to jeden z działów firmy Masterfol, której siedziba zlokalizowana jest w Kamionce Małej obok Nowego Sącza. Zajmujemy się produkcją drabin aluminiowych, przemysłowych, drewnianych i domowych. Będą one idealne do wielu zastosowań. (...)

Techplast Wojciech Maciejewski

Prezentujemy jedną z największych w Polsce hurtowni tworzyw sztucznych Techplast. Dystrybutor dostarcza materiały dla firm budowlanych, firm reklamowych, firm graficznych itd. W celu ułatwienia realizacji zamówienia na terenie całego kraju firm(...)

MARKA Hurt-Detal Czesław Łosin

Przedsiębiorstwo „Marka” – Hurt i Detal znane jest również jako Marka Włoszczowa i posiada ponad 20 letnie doświadczenie w branży budowlanej zawierając takie artykuły jak stolarka okienna i drzwiowa. Współpracuje z renomowanymi produc(...)

MANIO DRIVE Usługi Transportowo-Budowlane

Jesteśmy młodym inżynierskim zespołem, który dzięki doświadczeniu zdobytym na wcześniejszych stanowiskach, doskonale łączy wiedzę z realnymi możliwościami, szukając zawsze najbardziej ekonomicznego i profesjonalnego rozwiązania. Specja(...)

WAVE Kule transportowe i elementy kulowe

Firma Wave, z pełnym zaangażowaniem w polską przedsiębiorczość, jest liderem w dostarczaniu zaawansowanych technologicznie kul transportowych i elementów kulowych, które stanowią klucz do efektywnego przemieszczania ciężkich konstrukcji w (...)