Mariusz Grzyb Rock-Stal - Baza Biteo.pl

Mariusz Grzyb Rock-Stal

Dane adresowe:

Kolbego, 2,
34-730 Mszana Dolna
małopolskie

Dane kontaktowe:

Mariusz
biuro@rock-stal.pl
730124532

Dane firmy:

Mariusz Grzyb Rock-Stal
NIP: 7371434340
REGON: 492927939

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Kolbego, 2, Mszana Dolna, Polska

Opis firmy Mariusz Grzyb Rock-Stal

Witaj, Rock Stal to my, jesteśmy firmą produkcyjną z ambitnymi planami rozwoju w najbliższych miesiącach. Jesteśmy bezpośrednim wykonawcą garaży blaszanych. Kupujesz w Rock Stal, kupujesz pewny i sprawdzony produkt. Posiadamy wykwalifikowany zespół pracowników, którzy znają się na tej branży, a przede wszystkim posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy. Mamy pracowników biurowych, na produkcji, oraz pracowników odpowiadających za transport i montaż. Wykonujemy przede wszystkim garaże blaszane, ale również wiaty i zadaszenia, nietypowe konstrukcje stalowe oraz bramy garażowe (uchylne, segmentowe, dwuskrzydłowe). Nasze garaże są solidne i wytrzymałe. Nie stosujemy półśrodków, garaże blaszane wykonujemy wyłącznie z profili zamkniętych. Garaż możesz dowolnie zmodyfikować, wybrać rodzaj dachu, kolor blachy ścian / na dachu, dobrać dodatkowe okna, drzwi, wybrać rodzaj bramy. Standardowo wszystkie garaże mają okucia naroży, dachu. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą - zadzwoń, napisz do nas.

Oferta firmy

W naszej ofercie znajdują się:
- garaże blaszane,
- garaże drewnopodobne,
- garaże niestandardowe,
- garaże kolor z palety RAL,
- konstrukcje stalowe,
- wiaty,
- zadaszenia,
- bramy garażowe,
- bramy uchylne,
- bramy segmentowe.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Konstrukcje stalowe na wymiar z możliwością personalizacji koloru, dodatków i innych elementów znajdziesz w ofercie firmy Garaże Pająk.
Profesjonalne usługi dezynsekcji oferuje firma Vector z Łodzi.
Firma Gold Plating mająca swoją siedzibę na Śląsku, w miejscowości Czeladź oferuje najstaranniej wykonane nakładanie powłok galwanicznych na wszelkie powierzchnie metali.