MARKA Hurt-Detal Czesław Łosin

Dane adresowe:

ul. Świeża 6,
29-100 Włoszczowa
świętokrzyskie

Dane kontaktowe:

marka.wloszczowa@wp.pl
413944410

Dane firmy:

MARKA Hurt-Detal Czesław Łosin
NIP: 6561036501
REGON: 290680790

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Świeża 6, Włoszczowa, Polska

Opis firmy MARKA Hurt-Detal Czesław Łosin

Przedsiębiorstwo „Marka” – Hurt i Detal znane jest również jako Marka Włoszczowa i posiada ponad 20 letnie doświadczenie w branży budowlanej zawierając takie artykuły jak stolarka okienna i drzwiowa. Współpracuje z renomowanymi producentami oraz dostawcami, którzy cenią sobie wysoką jakość, trwałość oraz funkcjonalność i estetykę wykonania swoich produktów. związanych z budownictwem. Swoje cele i zadania realizuje na terenie Włoszczowa, ale także w sąsiednich miejscowościach powiatu włoszczowskiego takich jak: Końskie, Nowa Słupia, Jędrzejów, Wodzisław, Zawiercie, Fałków, Chmielnik, Łagów, Poręba, Mstów, Radomsko. Koniecznie zapoznaj się z ich ofertą i zaufaj im wiedzy i doświadczeniu.

Oferta firmy

W ofercie Marka - Hurt Detal znajdziesz wiele artykułów budowlanych, dzięki którym odświeżysz swoje mieszkanie i dom. Ich asortyment zawiera ogromną ilość produktów takich jak:
- drzwi,
- okna PCV,
- okna drewniane,
- okna aluminiowe,
- bramy garażowe,
ale też:
- pokrycia dachowe,
- płytki ceramiczne,
- panele podłogowe,
- rolety wewnętrzne,
- rolety zewnętrzne,
oraz wiele innych artykułów budowlanych renomowanych i polecanych producentów, którzy dbają o wysoką jakość produktów i obsługę klienta.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W sklepie Korner dostępne są materiały niezbędne do ułożenia nowoczesnej podłogi z paneli winylowych.
Firma Wave, z pełnym zaangażowaniem w polską przedsiębiorczość, jest liderem w dostarczaniu zaawansowanych technologicznie kul transportowych i elementów kulowych, które stanowią klucz do efektywnego przemieszczania ciężkich konstrukcji w sektorze przemysłowym.
Jesteśmy młodym inżynierskim zespołem, który dzięki doświadczeniu zdobytym na wcześniejszych stanowiskach, doskonale łączy wiedzę z realnymi możliwościami, szukając zawsze najbardziej ekonomicznego i profesjonalnego rozwiązania.