Edom Pranie - Baza Biteo.pl

Edom Pranie

Dane adresowe:

Komisji Edukacji Narodowej 60,
02-777 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

biuro@edompranie.pl
600 140 170

Dane firmy:

Edom Pranie
NIP: 1248316257
REGON: 759981266

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Komisji Edukacji Narodowej 60, Warszawa, Polska

Opis firmy Edom Pranie

Jesteśmy profesjonalną firmą piorącą, która oferuje pranie tapicerki oraz wykładzin metodą ekstrakcyjną. Podczas realizowania czyszczenia wykorzystujemy nowoczesne środki czystości oraz zaawansowane urządzenia takie jak ekstraktory ciśnieniowe, oraz odkurzacze piorące. Połączenie wieloletniego doświadczenia oraz szerokiej wiedzy z zakresu współczesnych materiałów i środków czystości pozwala nam osiągać spektakularne rezultaty. Coraz częściej otrzymujemy zlecenia od przedsiębiorców, którzy w trosce o swoją działalność chcą podnieść standard sanitarno-higieniczny swoich biur. Pranie wykładzin oraz tapicerki meblowej to świetny i sprawdzony sposób na pozbycie się niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Gnieżdżą się one w brudzie, który zalega w głębokich warstwach splotu. Roztocza, alergeny oraz inne drobnoustroje mogą powodować reakcje alergiczne u Twoich pracowników, oraz klientów. Domowe metody usuwania zanieczyszczeń nie są dostatecznie skuteczne. Dlatego powinieneś skorzystać z pomocy specjalistycznej firmy piorącej.

Oferta firmy

Pranie wykładzin i tapicerki meblowej pomaga zwiększyć komfort oraz jakość przebywania w konkretnym pomieszczeniu. Co bardzo istotne specjalne, współcześnie stosowane detergenty nie tylko usuwają brud, ale zapewniają również długotrwałą ochronę. Dzięki temu Twoje meble oraz wykładziny będą bardziej odporne na działanie promieniowania UV. Szczególnie osoby, które mają dzieci oraz zwierzęta domowe powinny zwrócić szczególną uwagę na odpowiednią pielęgnację tapicerki i wykładzin. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Firma oferuje sprzedaż profesjonalnych środków czystości znanych marek.
Marzy ci się w pełni nowoczesny dom, z wyposażeniem które będzie spełniało wszystkie swoje funkcje? Firma Variovac Polska może Ci w tym pomóc! Oferujemy system wysokiej jakości niemieckich odkurzaczy centralnych.