Willa Fryderyka Sp. z o.o. Sp. k.

Dane adresowe:

ul. Kazimierza Wielkiego 105,
31-074 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

manager@willafryderyka.pl
502 515 199

Dane firmy:

Willa Fryderyka Sp. z o.o. Sp. k.
NIP: 9452219807
REGON: 380342223

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Kazimierza Wielkiego 105, Kraków, Polska

Opis firmy Willa Fryderyka Sp. z o.o. Sp. k.

Najlepsze francuskie i polskie dania, przyrządzane z naturalnych, wysokiej jakości produktów. Ta restauracja z ogrodem łączy klimat francuskiego bistro i secesyjnej architektury Młodej Polski. Gości wita aromat świeżutkich bułeczek i kawy. Dbamy o to, by ta niegdyś opuszczona i nadszarpnięta zębem czasu restauracja z ogródkiem zachowała swój oryginalny charakter. Z tego powodu budynek poddawany jest nieustannej renowacji. Sercem Willi Fryderyka jest oddany zespół, który dba, aby serwowane specjały były najsmaczniejsze jak się da, a atmosfera wypełniona niepowtarzalną magią.

Oferta firmy

W menu naszej restauracji znajdą Państwo tradycyjne dania kuchni polskiej i francuskiej. Takie jak pieczywa, sałatki tarty czy desery. Zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym menu na stronie www naszej restauracji.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W sercu urokliwego Krakowa, otulonego malowniczymi pejzażami Nowej Huty, znajdują się Przestrzenie Nowohuckie - miejsce, gdzie tradycja smaku spotyka się z nowoczesnym podejściem do kulinariów.
Przekrocz progi Macondo Restauracja i poczuj, jak witalność Ameryki Łacińskiej przenika każdy kęs i dźwięk.
W Manami Sushi Wrocław zapraszamy Cię na podróż przez kulinarne horyzonty Japonii, gdzie tradycyjne smaki spotykają się z nowatorskimi kreacjami.