Led-labs.pl - Baza Biteo.pl

Led-labs.pl

Dane adresowe:

Zakopiańska 2C,
30-418 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Biuro obsługi klienta
info@led-labs.pl

Dane firmy:

Led-labs.pl
NIP: 6793108450
REGON: 360837680

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Zakopiańska 2C, Kraków, Polska

Opis firmy Led-labs.pl

Nowoczesny sklep internetowy led-labs.pl to wyjście na przeciw potrzebom osób, które poszukują sprawdzonych produktów przeznaczonych do stworzenia wydajnego systemu oświetlenia LED. LED LABS posiada w swoim asortymencie tylko i wyłącznie poszczególne elementy oświetlenia LED. Skupienie asortymentu tylko i wyłącznie w jednym kierunku pozwala na odpowiadanie na każde pytanie jakie pojawiają się ze strony klientów jak i kontrahentów. Sklep internetowy z oświetleniem led LED-LABS charakteryzuje się również posiadaniem wykwalifikowanego działu obsługi klienta, który w każdej sytuacji jest pomocny.

Oferta firmy

W bogatym i ciągle rozwijanym asortymencie sklepu internetowego led-labs.pl, znajdziecie takie produkty jak:
- taśmy LED,
- profile LED,
- zasilacze LED,
- źródła LED,
- sterowniki LED,
- oprawy LED,
- moduły LED


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

VapeFully to sklep internetowy oferujący waporyzatory najwyższej jakości, dodatkowo sklep posiada bogatą ofertę akcesoriów do waporyzacji.
Zastanawiasz się nad tym, czy krówki reklamowe są odpowiednim rozwiązaniem? Jeśli zdecydujesz się na naszą ofertę z pewnością nie będziesz żałować! Proponowane przez nas cukierki są najwyższej jakości, produkuje się je według tradycyjnej receptury i co więcej, w ich składzie jest prawdziwe masło.
Sieć hurtowni pneumatycznych Pneumat System poleca swoje placówki handlowe, które w kompleksowy sposób zaopatrzą różne gałęzie przemysłu, technikę warsztatową, laboratoria, gospodarstwa rolne czy usługi i handel.