Ekopomp - Baza Biteo.pl

Ekopomp

Dane adresowe:

Stargardzka 11a,
54-156 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

ekopomp.s@gmail.com
694810146
713538196

Dane firmy:

Ekopomp
NIP: 8991226464
REGON: 932970671

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Stargardzka 11a, Wrocław, Polska

Opis firmy Ekopomp

Wrocławska firma EKOPOMP zajmuje się sprzedażą, naprawą i wynajmem pomp. Znaczna część oferowanych produktów to pompy specjalstyczne stosowane w różnych gałęziach przemysłu tj. budownictwie, farmacji, przemyśle spożywczym, hutnictwie, przemyśle morskim i inżynierii lądowej, zakładach rzemieślniczych. EKOPOMP jest oficjalnym przedstawicielem pomp AFEC - zatapialnych pomp stosowanych przez służby ratunkowe (pompy odwodnieniowe) oraz w budownictwie (pompy do wody brudnej, szlamów i ścieków).
Firma posiada własny dział serwisu i naprawy pomp, dzięki swoim klientom oferuje wsparcie w późniejszym etapie użytkowania pomp. Zapraszamy do współpracy.

Oferta firmy

Sprzedaż pomp do wody, pomp przemysłowych, zbiorników hydroforowych, zbiorników magazynujących, części zamiennych, akcesoriów. Przeglądy techniczne i naprawa pomp przemysłowych, pomp zatapialnych i pomp głębinowych. Wynajem pomp zatapialnych na długi i krótki okres.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Znajdujemy się w Łodzi, jednak zachęcamy do skorzystania z naszej oferty nie tylko klientów znajdujących się w Łodzi, ale także w innych miejscowościach.
Jeśli potrzebujesz protokołu z przeprowadzonych pomiarów oświetlenia, aby przedstawić w Sanepidzie, Państwowej Inspekcji Pracy lub Straży Pożarnej to dobrze trafiłeś! Zajmujemy się kompleksowymi pomiarami środowiskowymi, głównie wykonujemy pomiary oświetlenia w Warszawie.