Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena

Dane adresowe:

Paprotna 4,
51-117 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Marcin Opyc
biuro@browarprost.pl
732 917 248
713210747

Dane firmy:

Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena
NIP: 8951791519
REGON: 930426762

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Paprotna 4, Wrocław, Polska

Opis firmy Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena

Browar kraftowy Prost jest połączeniem browaru rzemieślniczego i restauracji we Wrocławiu. Jest to miejsce, gdzie można wypić niejedne dobre piwo - zarówno nowofalowe jak i z piwnej klasyki. Browar rzemieślniczy Prost istnieje w stolicy woj. dolnośląskiego od 2015 i przyciąga Wrocławian i osoby spoza Wrocławia nie tylko ciekawą ofertą piwną, ale i smacznym jedzeniem. Ponadto lokal posiada przestrzenie szkoleniowe oraz salę bankietową pod większe imprezy. Browar regionalny Prost prowadzi także kursy z sensoryki piwa oraz zwiedzanie browaru połączone z panelem degustacyjnym. Serdecznie zachęcamy zajrzeć!

Oferta firmy

Oferta firmy związana jest nie tylko z ofertą piw i dań, które oferuje restauracja w Browarze Prost. To także usługi związane z organizacją wszelkiego rodzaju imprez, tych mniejszych i większych, tych firmowych jak i prywatnych, okolicznościowych. Ponadto browar świadczy usługi związane z kursami sensorycznymi (jesteśmy organizatorem). Browar oferuje także możliwość zwiedzania obiektu, co polecamy jako fajną atrakcje we Wrocławiu.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W sercu urokliwego Krakowa, otulonego malowniczymi pejzażami Nowej Huty, znajdują się Przestrzenie Nowohuckie - miejsce, gdzie tradycja smaku spotyka się z nowoczesnym podejściem do kulinariów.
Przekrocz progi Macondo Restauracja i poczuj, jak witalność Ameryki Łacińskiej przenika każdy kęs i dźwięk.
W Manami Sushi Wrocław zapraszamy Cię na podróż przez kulinarne horyzonty Japonii, gdzie tradycyjne smaki spotykają się z nowatorskimi kreacjami.