Biuro Nieruchomości Say Home Sp. z o.o. - Baza Biteo.pl

Biuro Nieruchomości Say Home Sp. z o.o.

Dane adresowe:

ul. Adama Mickiewicza 29,
40-085 Katowice
śląskie

Dane kontaktowe:

biuro@say-home.pl
604 105 607

Dane firmy:

Biuro Nieruchomości Say Home Sp. z o.o.
NIP: 6342978060
REGON: 386306323

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Adama Mickiewicza 29, Katowice, Polska

Opis firmy Biuro Nieruchomości Say Home Sp. z o.o.

Dla naszych pracowników obrót nieruchomościami, to coś więcej niż tylko pasja. To przede wszystkim umiejętne zarządzanie aktywami naszych klientów, które - dzięki naszym staraniom - mogą zostać upłynnione zgodnie z ich oczekiwaniami. Co więcej, pośredniczymy również w zakupie nieruchomości, a także realizujemy szereg usług niekoniecznie związanych bezpośrednio ze sprzedażą nieruchomości. Nasza firma Say-Home.pl ulokowana w mieście Katowice, działa na rynku już od wielu lat. Zajmujemy się nie tylko pośredniczeniem w handlu nieruchomościami, ale też kompleksową pomocą merytoryczną i formalną. Prowadzimy biuro nieruchomości w Katowicach, będących sercem aglomeracji górnośląskiej. O tym, na jak wysokim poziomie realizujemy nasze usługi, świadczą m.in. referencje, jakie otrzymujemy od dotychczasowych klientów. Zdecydowana większość z nich podkreśla nasze umiejętności w zakresie obrotu nieruchomościami, a także docenia nasz upór i zaangażowanie w prowadzeniu w/w działalności.

Oferta firmy

Jesteśmy firmą elastyczną, profesjonalną i skupioną na realizacji celów naszych klientów. Pomagamy w sprzedaży i zakupie:
- mieszkań,
- domów,
- innych nieruchomości (w tym działek),
a także doradzamy w zakresie czynności sprzedażowych. Naszą specjalnością jest też umiejętność stworzenia gotowej, profesjonalnej oferty, a także szeroko rozumiane doradztwo finansowe i prawne. Nasze biuro, jako jedyne z wielu, oferuje gwarancję sprzedaży i to na bardzo korzystnych warunkach. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się czegoś więcej nt. naszych działań, zapraszamy do kontaktu.

Firmy pokrewne w bazie

/ agencja nieruchomości /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Samodzielny przedsiębiorca.
Dzięki porównywarce ubezpieczeń na życie Zyciomat.
Agencja pośrednictwa pracy FallWork to zespół specjalistów doświadczonych w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych.