TITAN POLSKA Sp. z o.o. - Baza Biteo.pl

TITAN POLSKA Sp. z o.o.

Dane adresowe:

ul. Miłkowskiego 3/801,
30-349 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

biuro@titan.com.pl
795 585 570
12 255 59 00

Dane firmy:

TITAN POLSKA Sp. z o.o.
NIP: 6772189288
REGON: 356517948

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy TITAN POLSKA Sp. z o.o.

Titan Polska - jesteśmy autoryzowanym reprezentantem niemieckiej firmy Ischebeck, która jest głównym dystrybutorem lekkich szalunków wykopowych. W swojej ofercie dysponujemy opatentowany system szalowania - LItebox, który jest bardzo często wykorzystywany do budowania rożnych konstrukcji z betonu na całym kontynencie europejskim. Od 10 lat zapewniamy kompleksowe i profesjonalne usługi z zakresu budownictwa inżynieryjnego i specjalnego w kraju. Nan naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegóły dotyczące używanych technologi oraz porady dot. wyboru go na plac budowy. Zapraszamy!

Oferta firmy

W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi:
- budownictwo inżynieryjne
- szalowanie
- fundamentowanie
- kotwy gruntowe
- litebox,
zapraszamy do kontaktu i na nasza stronę WWW.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Oferta firmy Pol-Met skierowana jest do przedsiębiorców, handlowców, grupy rolniczej i wszystkich, którzy są zainteresowani własną konstrukcją stalową.
Usługi Geodezyjne Projekt proponuje: aranżacja map do potrzeb projektowych (wykonanie w formie analogowej i numerycznej), rozwiązania organizacji ruchu dla powierzchni restauracyjnych na obszarze całej Warszawy, proponujemy geodezyjną obsługę projektów, inwentaryzację powierzchni budowlanych, obliczanie powierzchni kubatur dla lokali mieszkalnych, miejsc biurowych oraz hal a także mapy w celach sądowych, podziały działek oraz wznowienia i nakreślanie granic.