Nova Trading S.A. - Baza Biteo.pl

Nova Trading S.A.

Dane adresowe:

Starotoruńska 5,
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:

nova@ntsa.pl

Dane firmy:

Nova Trading S.A.
NIP: 8790177836
REGON: 005723594

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Starotoruńska 5, Toruń, Polska

Opis firmy Nova Trading S.A.

Nova Trading S.A to firma działająca na rynku już od wielu lat, która zajmuje się profesjonalnym wykonaniem usług z zakresu cnc, cięcia laserowego i obróbki wyrobów hutniczych z aluminium i stali nierdzewnej kluczowych Klientów w Polsce i zagranicą. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, firma Nova Trading S.A zyskała miano najlepszej firmie w Polsce, która w szybkim czasie realizuje zamówienia. Firma zapewnia fachowe doradztwo oraz najwyższą jakość usług. Zapraszamy do kontaktu z firmą oraz zapoznania się zez szczegółową ofertą na stronie internetowej www.

Oferta firmy

Najlepsza firma na rynku oferująca produkty hutnicze:
- płaskowniki nierdzewne,
- pręty aluminiowe,
- pręty nierdzewne,
- blacha aluminiowa,
- stal kwasoodporna.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Oferta firmy Pol-Met skierowana jest do przedsiębiorców, handlowców, grupy rolniczej i wszystkich, którzy są zainteresowani własną konstrukcją stalową.
Usługi Geodezyjne Projekt proponuje: aranżacja map do potrzeb projektowych (wykonanie w formie analogowej i numerycznej), rozwiązania organizacji ruchu dla powierzchni restauracyjnych na obszarze całej Warszawy, proponujemy geodezyjną obsługę projektów, inwentaryzację powierzchni budowlanych, obliczanie powierzchni kubatur dla lokali mieszkalnych, miejsc biurowych oraz hal a także mapy w celach sądowych, podziały działek oraz wznowienia i nakreślanie granic.
Titan Polska - jesteśmy autoryzowanym reprezentantem niemieckiej firmy Ischebeck, która jest głównym dystrybutorem lekkich szalunków wykopowych.