Świat Wrażeń

Dane adresowe:

ul. Strumykowa 35 / lok. U6,
03-138 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Konsultant firmy Świat Wrażeń
swiatwrazen.pl@gmail.com
690299229

Dane firmy:

Świat Wrażeń
NIP: 5242961728
REGON: 524295610

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Strumykowa 35 / lok. U6, Warszawa, Polska

Opis firmy Świat Wrażeń

Nasza firma specjalizuje się w zapewnianiu wyjątkowych animatorów dla dzieci w Warszawie i pobliskich miejscowościach. Oferujemy różnorodne usługi, w tym tematyczną animację, interaktywne przedstawienia oraz inne atrakcje dostosowane do potrzeb najmłodszych uczestników różnych wydarzeń. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli wspólnie stworzyć niezapomnianą imprezę dla Twojego dziecka! Jesteśmy mobilni i chętnie dojeżdżamy do klientów w Warszawie i jej okolicach. Nie czekaj, zapraszamy do kontaktu już dziś! ????????

Oferta firmy

Zapewniamy wyjątkowe animacje urodzinowe dla dzieci w domu. Organizacja i prowadzenie imprez dla najmłodszych to nasza pasja. Nasze animatorki i animatorzy nie tylko angażują się w urodzinowe przyjęcia, ale również oferują swoje usługi na weselach. Nasz animator weselny zapewni zabawę dla dzieci na terenie Warszawy. Już dziś skontaktuj się z nami, aby stworzyć niezapomniane wydarzenie dla Twojego dziecka! ????????


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

DON DOBINIO dostarcza niezwykłe, oryginalne i wręcz unikalne naklejki.
Akademia Muminków to małe klimatyczne przedszkole oraz żłobek, gdzie możecie zapisać swoje pociechy na całodzienny pobyt.