Sławomir Stelmach - Fotografia - Baza Biteo.pl

Sławomir Stelmach - Fotografia

Dane adresowe:

Szujskiego 31a/13,
33-100 Tarnów
małopolskie

Dane kontaktowe:

Fotografia Ślubna Stelmach
fotografia@slawekstelmach.pl
608 389 938

Dane firmy:

Sławomir Stelmach - Fotografia
NIP: 8732936194
REGON: 121504273

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Sławomir Stelmach - Fotografia

Usługa fotograficzna wystosowana przez fotografa ślubnego Sławka z Tarnowa to jedna z najlepszych opcji na profesjonalnie wykonane i niepowtarzalne zdjęcia ślubne. Proponowana przez niego fotografia ślubna jest zarazem naturalna, jak i bogato nasycona emocjami i barwami. Ten fotograf ślubny zawsze dąży do perfekcji i próbuje uchwycić niecodzienne ujęcia, aby młoda para po latach mogła powracać do pięknych chwil i z uśmiechem na ustach wspominać ten jeden dzień. Co ważne Sławek proponuje zainteresowanym osobom bardzo przystępne ceny za świadczone usługi fotograficzne. Zdjęcia oraz reportaże wykonuje z pasją i właściwym podejściem do pracy, tak aby oddać w nich wszystkie najważniejsze uczucia. Jego praca pozwala na utrwalenie na zdjęciach pięknych momentów z życia.

Oferta firmy

Fotografia ślubna wykonywana głównie na obszarze miast:
- Tarnów
- Nowy Sącz
- Bochnia
ale również w innych lokalizacjach.
Szukasz fotografa ślubnego? Jesteś z małopolski lub okolicy? Skontaktuj się z fotografem Sławkiem, a z pewnością przygotuje on dla Ciebie ofertę.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukasz fotografa ślubnego z niezwykłą pasją? Chcesz, aby Twoje zdjęcia z tego niezapomnianego wydarzenia były niezwykłe? Łukasz Popielarz to fotograf ślubny, który specjalizuje się w reportażach i plenerach ślubnych.
Studio Mietek Małek to wynik ogromnej pasji do patrzenia na świat i zapisywania tych obrazów.