SkupNieruchomosciowy.pl Investore Sp. z o.o. - Baza Biteo.pl

SkupNieruchomosciowy.pl Investore Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Adama Mickiewicza 29,
40-085 Katowice
śląskie

Dane kontaktowe:

biuro@skupnieruchomosciowy.pl
+48 888 888 896

Dane firmy:

SkupNieruchomosciowy.pl Investore Sp. z o.o.
NIP: 6342984037
REGON: 387567675

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Adama Mickiewicza 29, Katowice, Polska

Opis firmy SkupNieruchomosciowy.pl Investore Sp. z o.o.

Skupnieruchomosciowy.pl jest agencją zajmującą się kupnem nieruchomości za gotówkę. Działamy od wielu lat i z powodzeniem zrealizowaliśmy ponad 300 transakcji na rynku nieruchomości. Jesteśmy zainteresowani zakupem nieruchomości, mieszkań, domów, kamienic, apartamentów, sklepów i biur. Jeśli chcesz sprzedać swoją nieruchomość, jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc - skontaktuj się z nami jak najszybciej. Sprawimy, że proces sprzedaży Twojej nieruchomości będzie tak łatwy i szybki, jak to tylko możliwe. Możesz się z nami skontaktować za pomocą telefonu lub wysyłając do nas e-mail. Zapewniamy szybkie, uczciwe i rzetelne usługi. Chcemy być Twoim zaufanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami w całej Polsce.

Jak wygląda szybka sprzedaż nieruchomości z SkupNieruchomosciowy.pl?
1. Nasz zespół skontaktuje się z Tobą i udzieli Ci konsultacji dotyczącej Twojej nieruchomości. 2. Dokonamy dokładnej wyceny Twojej nieruchomości i przedstawimy Ci najlepszą ofertę, która odzwierciedli jej prawdziwą wartość.
2. Załatwimy wszystkie formalności i dokumenty, następnie upewnimy się, że wszystko zostało wykonane prawidłowo i bezpiecznie.
3. Pieniądze otrzymasz natychmiast po podpisaniu przez nas umowy i aktu notarialnego. Możemy to zrobić jeszcze tego samego dnia.

Oferta firmy

Skupujemy za gotówkę:
- mieszkania,
- domy,
- kamienice,
- działki,
- lokale użytkowe.
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci podczas całego procesu sprzedaży nieruchomości oraz zaoferuje uczciwą cenę za twoją nieruchomość.

Firmy pokrewne w bazie

/ skup nieruchomości /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Nasza firma funkcjonuje na rynku nieruchomości od ponad 10 lat.
Firma zajmuje się przede wszystkim wycena nieruchomości oraz szeroko rozumianym konsultingiem z zakresu sprzedaży nieruchomości.