Rotman Sklep

Dane adresowe:

Ksawerów 3,
02-656 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

sklep@rotmangroup.com
733166124

Dane firmy:

Rotman Sklep
NIP: 5213687638
REGON: 360644313

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Ksawerów 3, Warszawa, Polska

Opis firmy Rotman Sklep

Rotman Sklep, to sklep online, w którym dobierzesz najwyższej jakości hydroizolacje na dach, taras, do wnętrza. Skorzystaj z naszego doświadczenia na rynku hydroizolacji i sprawdź jaki produkt będzie najskuteczniejszy na cieknący dach lub taras. Od ponad 7 lat, oferujemy najwyższej jakości produkty do hydroizolacji. Dzięki wąskiej specjalizacji, skupiliśmy się w naszym działaniu na produktach, których jakość została już potwierdzona również nagrodami na międzynarodowych targach budowlanych. Nasze hydroizolacje są bardzo proste w aplikacji, jednoskładnikowe, elastyczne, odporne na działanie UV oraz wykazują najwyższe wartości wodoodporne.

Oferta firmy

W naszej ofercie możesz znaleźć:
1. uszczelniacz z mikrowłóknami do hydroizolacji rynien, łączeń, kominów
2. hydroizolacje do ścian i podłóg
3. bitumiczne hydroizolacje na dach i balkon


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Wszystko Na Dachy to sklep online i przede wszystkim miejsce, w którym kupimy rozmaite akcesoria dachowe, takie jak choćby kratki wentylacyjne, kosze dachowe, kleje do papy, czy też taśmy dekarskie.
Jesteśmy HiUrban i zajmujemy się pracą na wysokości, inaczej alpinizmem przemysłowym, nasze zadania to między innymi czyszczenie przeszkleń, oklejanie witryn, montaż reklam, mycie paneli słonecznych a nawet w okresie zimowym odśnieżanie dachów.