Regałka - Baza Biteo.pl

Regałka

Dane adresowe:

ul. Obrzeżna 1a/204,
02-691 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

kontakt@regalka.pl

Dane firmy:

Regałka
NIP: 9521971343
REGON: 360804194

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Obrzeżna 1a/204, Warszawa, Polska

Opis firmy Regałka

REGAŁKA to sklep internetowy, w którym znajdziesz unikatowe gałki, uchwyty i haczyki do mebli. Oferta obejmuje kilkaset wzorów. Każdy z nich jest niepowtarzalny, a wszystkie artykuły produkowane są ręcznie. Proponujemy bogate wzornictwo, najwyższą jakość materiałów i wykonania, łatwość montażu, funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania. Firma zapewnia dogodne warunki płatności i dostawę w ciągu maksimum trzech dni roboczych – przeważnie jest to 48 godzin. Wszystkie nasze produkty objęte są dwuletnim okresem gwarancji.
Proponujemy gałki, uchwyty i haczyki do różnego rodzaju mebli – pokojowych, kuchennych, łazienkowych, jak również do mebli dziecięcych. Szeroki asortyment obejmuje także akcesoria zróżnicowane stylowo i kolorystycznie, pasujące do mebli o designie tak nowoczesnym, jak i zabytkowym. Śledzimy na bieżąco trendy rynkowe i podążamy za nimi z naszą ofertą.
Prowadzimy akcje promocyjne, podczas których przyznajemy naszym klientom kupony rabatowe. Warto odwiedzać naszą stronę, gdzie zamieszczamy informacje o aktualnych promocjach.

Oferta firmy

gałki do mebli
gałki meblowe
uchwyty do mebli
uchwyty do mebli kuchennych
uchwyty do szafek
uchwyty kuchenne
uchwyty meblowe
Gałki
uchwyty do mebli dziecięcych


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jeżeli poszukujesz najwyższej jakości płytek ceramicznych, cenisz sobie oryginalne wzornictwo i styl to z całą pewnością zaciekawi Cie oferta jednego z czołowych producentów płytek ceramicznych którym jest na pewno Tubądzin.
Sklep internetowy Top-mozaika.
Prosto ale pięknie! Projektant wnętrz Maria zaprasza Was na swoją stronę prostewnetrze.