PKAUTO - Baza Biteo.pl

PKAUTO

Dane adresowe:

Kraszewskiego 10,
50-229 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

info@pkauto.pl
730660730

Dane firmy:

PKAUTO
NIP: 8942968504
REGON: 362186754

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Opis firmy PKAUTO

Jeżeli masz dość wystawiania samochodu i płacenia za już nie tanie ogłoszenia. Jeżeli masz dość odbierania telefonów i opowiadania każdemu tego samego. Jeżeli masz dość marud, którzy przyjeżdżają pooglądać Twój samochód pod blok. Jeżeli wreszcie chcesz szybko sprzedać swój samochód to firma skup aut Wrocław PKAUTO jest właśnie dla Ciebie. Jesteśmy otwarci 7dni w tygodniu 24/h co umożliwia sprzedaż praktycznie w każdym momencie. Kupujemy dosłownie wszystkie auta, zaczynając na starych, uszkodzonych, a kończąc na całkiem nowych. Skup samochodów PKAUTO oferuje przy tym najlepsze ceny we Wrocławiu. Zadzwoń i sprawdź ile zapłacimy za Twój pojazd. Przypominamy, że wycena jest całkowicie darmowa.

Oferta firmy

Skup aut Wrocław PKAUTO jest firmą, która oferuje NAJLEPSZE CENY WE WROCŁAWIU. Jeżeli wyceniali Państwo wcześniej auto u konkurencji proszę poinformować nas o zaproponowanej cenie - na pewno zapłacimy więcej! W ciągu ostatnich paru lat dzięki uczciwości i profesjonalizmowi staliśmy się liderem w branży skupu samochodów. Dokonaliśmy tysiące transakcji i zdobyliśmy całą masę zadowolonych klientów. Dlatego oprócz najwyższych cen możemy zaoferować naszym klientom profesjonalną i miłą obsługę, która przeprowadzi Państwa przez cały proces sprzedaży auta.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Sprzedaż samochodu używanego jeszcze nigdy nie była tak prosta! Teraz możesz pozbyć się swojego (niezależnie od jego stanu) nawet w ciągu godziny od decyzji.