Mr Dark sklep online - Baza Biteo.pl

Mr Dark sklep online

Dane adresowe:

ul. Grunwaldzka 17,
31-524 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Obsługa klienta
sklep@mrdark.pl

Dane firmy:

Mr Dark sklep online
NIP: 6793105345
REGON: 360030350

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Grunwaldzka 17, Kraków, Polska

Opis firmy Mr Dark sklep online

Sklep Mr Dark rozpoczął swoją działalność na rynku polskim już w 1993 roku. Od tamtego czasu znacząco rozwinął i ulepszył swoją ofertę. Między innymi znaleźć w niej można napoje DAN, tworzone na podstawie naturalnych soków i źródlanej wody. Bogaty wybór smaków sprawia, że każdy klient na pewno znajdzie swój ulubiony napój w asortymencie sklepu Mr. Dark. Sklep ten szybko realizuje wszystkie zamówienia na napoje. Oferuje bardzo atrakcyjne warunki współpracy, zwłaszcza jeżeli chodzi o ceny. Dzięki temu cieszy się coraz to większym gronem stałych klientów.
Dlatego też DAN napoje to wybór dla każdego, komu zależy na orzeźwiającym smaku i rozsądnych cenach. Każda osoba powinna chociaż raz skosztować tego, co oferuje sklep Mr. Dark.

Oferta firmy

oryginalne napoje
napoje dla firm
napoje na impreze
white cola
cola mr dark
woda źródlana w szklanych butelkach
napoje w szklanych butelkach
eko napoje
napoje bez konserwantów


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Dystrybutor eleganckiego włoskiego oświetlenia architektury zewnętrznej zaprasza do współpracy firmy jak osoby prywatne, którym poleca luksusowe lampy led.
Ciesząca się powodzeniem wśród klientów szukujących produktów spożywczych marki premium firma Krakowski Kredens poszerzyła swoją i, poza siecią sklepów stacjonarnych, zaprasza do sieci.
Szeroki wybór doskonałej jakości pościeli i akcesoriów w sklepie Pościel To jest gwarancją udanych zakupów.