Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska

Dane adresowe:

Łowiecka 17E,
43-200 Pszczyna
śląskie

Dane kontaktowe:

janusz.wylag@kancelaria-wylag.com
795 016 884

Dane firmy:

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska
NIP: 6452536914
REGON: 243168903

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Łowiecka 17E, Pszczyna, Polska

Opis firmy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska to zespół doświadczonych adwokatów i radców prawnych oferujących kompleksowe doradztwo prawne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Specjalizujemy się w szerokim spektrum prawa, w tym prawie cywilnym, rodzinnym, spadkowym, karnym, gospodarczym, handlowym oraz prawie pracy i ubezpieczeń społecznych. Nasza kancelaria adwokacka zapewnia wsparcie przedsiębiorcom w zakresie prawa zamówień publicznych, przekształceń, fuzji i przejęć, audytów oraz windykacji należności. Zajmujemy się prowadzeniem spraw rozwodowych, alimentacyjnych, dotyczących separacji i podziału majątku, a także sprawami o zapłatę, ochronę dóbr osobistych, zasiedzenie i ochronę posiadania. Nasi prawnicy skutecznie reprezentują klientów w postępowaniach gospodarczych, nakazowych i upominawczych oraz przeprowadzają kompleksowe audyty prawne, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie sprawy.

Oferta firmy

1. Prawo spadkowe:
- Dziedziczenie ustawowe i testamentowe
- Podział spadku
- Spory spadkowe

2. Prawo karne:
- Obrona w postępowaniach karnych
- Reprezentacja ofiar przestępstw


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W Kancelarii Adwokackiej Adwokat Oskar Skoczylas, nasze podejście do prawa karne to nie tylko zbiór procedur i paragrafów.
W Kancelarii Adwokackiej Magdaleny Bielonko-Kierasińskiej w Białymstoku, kładziemy nacisk nie tylko na obsługę prawno-biznesową, ale również na ludzką stronę prawa.
PRĘDA Kancelaria Adwokacka to kancelaria, która zajmuje się sprawami związanymi z kredytem frankowym w Legnicy.