IECenter Podróże Nauka Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Al. Bohaterów Warszawy, 55,
71-070 Szczecin
zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

biuro@iecenter.pl
668 006 066
91 88 751 88

Dane firmy:

IECenter Podróże Nauka Sp. z o.o.
NIP: 8522595195
REGON: 321153531

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Al. Bohaterów Warszawy, 55, Szczecin, Polska

Opis firmy IECenter Podróże Nauka Sp. z o.o.

IECenter - Internationa Experience Center - zajmuje się organizacją programu Summer Work and Travel w Stanach Zjednoczonych. Firma powstała w 2007 roku a w jej skład wchodzą pracownicy z 15 letnim doświadczeniem i dobrymi kontaktami w USA. Jeżeli jesteś osobą otwartą, ambitną i nie bojącą się wyzwań zgłoś się do nas! Możesz to zrobić poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie www, drogą telefoniczną , drogą mailową lub odwiedzić nas w naszym biurze w Szczecinie. Mamy naszych przedstawicieli także w innych miastach Polski. Szczegóły poznacie odwiedzając naszą stronę.

Oferta firmy

Work and Travel - program wymiany studenckiej w Stanach Zjednoczonych
Kursy Językowe w USA
Praktyki - program praktyk skierowany do absolwentów uczelni wyższych.
Pośrednictwo wizowe


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zanurz się w przygodę, dołączając do naszej wyprawy na spływ kajakowy w malowniczych okolicach Dębek! Fajne Spływy Kajakowe serdecznie zapraszają Cię do odkrycia uroku rzeki Piąśnica podczas niezapomnianych Spływów Kajakowych Dębki.
Szukasz niezapomnianych wrażeń, które będziesz mógł wspominać przez długi czas? Obecnie siedzisz w Wielkiej Brytanii, dawno nie było Cię w Polsce i pragniesz wrócić do kraju? Nasza strzelnica - Firing Range w Krakowie oferuje bogatą gamę różnego rodzaju typów i modeli broni - jeśli nigdy nie strzelałeś z prawdziwej broni palnej, to jest to dla Ciebie idealna i niepowtarzalna okazja! Nasz profesjonalny personel pokaże Ci jak należy to robić w dobry i bezpieczny sposób, abyś nie zrobił sobie krzywdy.
Masz dość standardowych eventów firmowych, wieczorów kawalerskich, panieńskich i nudnych spotkań ze znajomymi przy piwie? Wejdź na escapethegame.