GOQ-LED.pl

Dane adresowe:

ul. Zakopiańska 2C,
30-418 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Łukasz Gąsiorek
l.gasiorek@led-labs.pl
669 941 031
(12) 633 44 11

Dane firmy:

GOQ-LED.pl
NIP: 6793108450
REGON: 360837680

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

ul. Zakopiańska 2C, Kraków, Polska

Opis firmy GOQ-LED.pl

Męczą Ciebie ciągle zepsute moduły LED, brak gwarancji i słaby kontakt z pomocą techniczną? Jeśli tak, to mamy rozwiązanie tych wszystkich bolączek!

Są to moduły LED do Samsunga koreańskiej firmy GOQ. GOQ jest spółką mającą w swoich szeregach specjalistów z najwyższej półki, którzy z najwyższą pasją oddają się własnym obowiązkom. Moduły LED GOQ wyróżniają się brakiem awaryjności, łatwym montażem, długim okresem gwarancji i - co najważniejsze - znakomitą pomocą techniczną. GOQ jest już sprawdzoną marką w Korei Południowej oraz całej Azji.

Teraz zaczyna działać w Europie, o czym świadczą oficjalni dystrybutorzy między innymi w Polsce i Wielkiej Brytanii. Nie ma sensu tracić czasu na buble! Zaufaj najlepszemu! GOQ właśnie nim jest!

Oferta firmy

W ofercie firmy GOQ LED są:
- moduły LED Samsung,
- profile LED,
- inne akcesoria LEDowe.

Więcej o naszej ofercie znaleźć można na naszej stronie: goq-led.pl.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Lumino Galeria Światła to punkt, który trzeba odwiedzić szukając nietypowych lamp.
Luminarex to firma zajmująca się sprzedażą wysokiej jakości produktów LED, typu: taśmy LED, piloty strefowe, panele sufitowe LED, przewody do taśm LED, neony LED.
Sklep internetowy Syntron oferujący szeroki wybór oświetlenia LED, a także elementów takich jak oprawki czy naświetlacze LED, to doskonała propozycja dla wielu osób.