Bogumił Wysopal P.P.H.U. LIDER, HOME & DECOR - Baza Biteo.pl

Bogumił Wysopal P.P.H.U. LIDER, HOME & DECOR

Dane adresowe:

Leśna 7D,
32-087 Bibice
małopolskie

Dane kontaktowe:

sklep@barberinis.pl

Dane firmy:

Bogumił Wysopal P.P.H.U. LIDER, HOME & DECOR
NIP: 7371664301
REGON: 492646502

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Leśna 7D, Bibice, Polska

Opis firmy Bogumił Wysopal P.P.H.U. LIDER, HOME & DECOR

Sklep Barberini's działa na rynku torebek skórzanych od ponad 15 lat i specjalizuje się w wyborze i sprzedaży toreb, aktówek, listonoszek i portfeli skórzanych. Podczas wyboru torebek włoskich, przywiązujemy szczególną uwagę do najmniejszych detali aby zadowolenie Klientów było jak największe. Regularnie dodajemy nowe skórzane produkty do naszego sklapu, zawsze dbając o to, aby były one modne, funkcjonalne i podązające za najnowszymi standardami modowymi. Prowadzimy również blog firmowy, na którym mogą Państwo znaleźć posty dotyczące pielęgnacjo toreb włoskich skórzanych, doboru ich do odpowiedniej stylizacji oraz pogody.

Oferta firmy

Oferta sklepu:
Listonoszki młodzieżowe
Eleganckie kopertówki
Klasyczne torebki skórzane
Aktówki damskie i męskie
Portfele skórzane męskie i damskie
Plecaki skórzane
Nerki skórzane


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Marzy Ci się cudowna bielizna, na której widok Twój partner padnie z wrażenia? A może chciałabyś nareszcie poczuć się naprawdę komfortowo i wygodnie, zanurzając się np.
Jeśli masz problem z dobraniem garderoby, która odzwierciedlać będzie Twój charakter, a Twoje zakupy na ogół okazują się niepraktyczne, czy nie prezentują się na Tobie tak jak sobie tego życzysz, istnieje dla Ciebie idealne rozwiązanie.