VMP - Baza Biteo.pl

VMP

Dane adresowe:

ul. Zawiła 65E,
30-390 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

hurt@vmp.com.pl

Dane firmy:

VMP
NIP: 6792651689
REGON: 120306223

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy VMP

Marzy Ci się cudowna bielizna, na której widok Twój partner padnie z wrażenia? A może chciałabyś nareszcie poczuć się naprawdę komfortowo i wygodnie, zanurzając się np. w mięciutkiej bawełnie? Nasza hurtownia bielizny oferuje Ci to wszystko w jednym miejscu i w rewelacyjnych cenach. Potrzebujesz nowego stroju kąpielowego? Chciałabyś oczarować swoim urokiem całą plażę? Nic prostszego - nasza hurtownia strojów kąpielowych ma dla Ciebie wszystko, czego tylko sobie zapragniesz, niezależnie od tego czy preferujesz stroje jedno- czy dwuczęściowe. Cudowna jakość, niebanalne wzory i materiały w rewelacyjnie niskich cenach tylko u nas. Zapraszamy serdecznie!

Oferta firmy

Bielizna damska i męska, bielizna na noc, koszulki nocne, stroje kąpielowe jednoczęściowe, dwuczęściowe i trzyczęściowe, spódniczki kąpielowe, biustonosze, majtki, skarpetki, rajtki.

Firmy pokrewne w bazie

/ bielizna /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jeśli masz problem z dobraniem garderoby, która odzwierciedlać będzie Twój charakter, a Twoje zakupy na ogół okazują się niepraktyczne, czy nie prezentują się na Tobie tak jak sobie tego życzysz, istnieje dla Ciebie idealne rozwiązanie.