SOLIS LIDIA SOBIERSKA-DUDZIAK - Baza Biteo.pl

SOLIS LIDIA SOBIERSKA-DUDZIAK

Dane adresowe:

Słoneczna 17,
98-200 Sieradz
łódzkie

Dane kontaktowe:

43 825 96 00
marjakusz@wp.pl
43 825 96 00
43 825 96 00

Dane firmy:

SOLIS LIDIA SOBIERSKA-DUDZIAK
NIP: 8272046598
REGON: 100258876

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy SOLIS LIDIA SOBIERSKA-DUDZIAK

SOLIS Filtry Powietrza to bogaty wybór filtrów technicznych dla Twojej firmy. Oferujemy różnorodne filtry, które sprawdzą się przy wielu zastosowaniach
Zajmujemy się tym od 2006 roku, co świadczy o bogatym doświadczeniu. Współpracujemy z firmami z wielu branż, m.in. firmy produkcyjne, spożywcze. Kup filtry online u nas! Na pewno nie pożałujesz tak jak wielu innych klientów, którzy zdecydowali się zrobić zakupy, a potem chętnie do nas wracali, a także polecali nasze usługi innym osobom. Zapraszamy serdecznie!

Oferta firmy

Posiadamy w ofercie filtry kasetowe, kieszeniowe oraz specjalistyczne filtry do central klimatyzacyjnych, oraz inne produkty. Cała oferta znajduje się na stronie internetowej.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Planujesz wymianę okien ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Nie masz pojęcia czy lepszym rozwiązaniem będą okna plastikowe czy drewniane? Jak wygląda cenowa różnica pomiędzy rozwiązania? Nie marnuj czasu oraz nerwów - zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom! Z pomocą przychodzi oferta firmy Okno Clasic, które jest oryginalnym przedstawicielem znanej firmy DRUTEX.