GastroSalon.pl - Baza Biteo.pl

GastroSalon.pl

Dane adresowe:

Pasternik 100,
31-524 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Biuro obsługi klienta
sklep@gastrosalon.pl
533 727 227
12 626 06 26

Dane firmy:

GastroSalon.pl
NIP: 6772371099
REGON: 122657790

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy GastroSalon.pl

MB TRADE to spółka zajmująca się zarządzaniem sklepem internetowym GastroSalon.pl, który w swoim asortymencie posiada nowoczesne staranie wyselekcjonowane produkty przeznaczone do wyposażenia punktów gastronomicznych. Istniejemy na rynku od wielu lat, zbyte w tym czasie doświadczenie, procentuje każdego dnia podczas doboru odpowiednich rozwiązań dla klientów, którzy się do nas zgłaszają. Do każdego podchodzimy indywidualnie, dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować w 100% spersonalizowaną ofertę. Przekonajcie się sami.

Oferta firmy

W asortymencie naszego sklepu internetowego GastroSalon.pl, znajdziecie produkty takich producentów jak: Hendi, Stalgast, RM Gastro, Redfox, Potis, Polgast, Hallde, Roller Grill, Furmis, Royal Catering, Sammic, Fiamma oraz wielu innych. Wszystkie z nich charakteryzują się wysoką jakością wykonania, co sprawia, że możecie być pewni sprzętu na którym pracujecie.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Ile razy radość z gotowania odebrały Tobie narzędzia i urządzenia, które przestały współpracować? A to pęknięta miseczka.