Furini Świat Puf i Foteli Agnieszka Wójcik - Baza Biteo.pl

Furini Świat Puf i Foteli Agnieszka Wójcik

Dane adresowe:

Magazynowa 3,
33-340 Stary Sącz
małopolskie

Dane kontaktowe:

Agnieszka Wójcik
furinipl@gmail.com
801 622 900
18 446 19 19

Dane firmy:

Furini Świat Puf i Foteli Agnieszka Wójcik
NIP: 7341440985
REGON: 120211712

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Furini Świat Puf i Foteli Agnieszka Wójcik

Furini Świat Puf i Foteli to firma produkująca bardzo nowoczesne siedziska wypełnione granulatem styropianowym. Wytwarzamy m.in. fotele relaksacyjne, pufy, pufy w kształcie piłek, worki sako i poduchy. W swojej ofercie mamy także zagłówki podróżne, legowiska dla psów i kotów oraz pakiety uzupełniające do puf, czyli granulat styropianowy. Wszystkie nasze produkty są najwyższej jakości, nie używamy żadnego re-granulatu pochodzącego z odpadków. Nasze produkty są dostępne w szerokiej gamie modeli, wzorów i kolorów m.in za pośrednictwem Serwisu Allegro oraz naszego sklepu internetowego: http://pufy.pl/. Jeśli interesuje Cię granulat styropianowy (meblarski), pufa dla dziecka, pufa worek sako zajrzyj do nas koniecznie: http://pufy.pl/

Oferta firmy

Firma produkuje wygodne fotele relaksacyjne, pufy, worki sako, zagłówki podróżne, legowiska dla psów i poduszki. Nasza oferta jest bogata i zróżnicowana. w naszym sklepie znajdziesz nowoczesne siedziska, pasujące do najmodniejszych stylów i aranżacji. Sprzedajemy również granulat styropianowy, zwany inaczej granulatem meblarskim.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Swoją firmę Legar udało nam się utworzyć już osiem lat temu.
Polska firma Adriana Furniture już od prawie 30 lat zajmuje się projektowaniem i produkcją wysokiej klasy mebli dla wymagających odbiorców.
Meble na wymiar Gdańsk to profesjonalna firma zajmująca się projektowaniem oraz wykonaniem mebli na zamówienia.