Furini Świat Puf i Foteli Agnieszka Wójcik - Baza Biteo.pl

Furini Świat Puf i Foteli Agnieszka Wójcik

Dane adresowe:

Magazynowa 3,
33-340 Stary Sącz
małopolskie

Dane kontaktowe:

Agnieszka Wójcik
furinipl@gmail.com
801 622 900
18 446 19 19

Dane firmy:

Furini Świat Puf i Foteli Agnieszka Wójcik
NIP: 7341440985
REGON: 120211712

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Furini Świat Puf i Foteli Agnieszka Wójcik

Furini Świat Puf i Foteli to firma produkująca bardzo nowoczesne siedziska wypełnione granulatem styropianowym. Wytwarzamy m.in. fotele relaksacyjne, pufy, pufy w kształcie piłek, worki sako i poduchy. W swojej ofercie mamy także zagłówki podróżne, legowiska dla psów i kotów oraz pakiety uzupełniające do puf, czyli granulat styropianowy. Wszystkie nasze produkty są najwyższej jakości, nie używamy żadnego re-granulatu pochodzącego z odpadków. Nasze produkty są dostępne w szerokiej gamie modeli, wzorów i kolorów m.in za pośrednictwem Serwisu Allegro oraz naszego sklepu internetowego: http://pufy.pl/. Jeśli interesuje Cię granulat styropianowy (meblarski), pufa dla dziecka, pufa worek sako zajrzyj do nas koniecznie: http://pufy.pl/

Oferta firmy

Firma produkuje wygodne fotele relaksacyjne, pufy, worki sako, zagłówki podróżne, legowiska dla psów i poduszki. Nasza oferta jest bogata i zróżnicowana. w naszym sklepie znajdziesz nowoczesne siedziska, pasujące do najmodniejszych stylów i aranżacji. Sprzedajemy również granulat styropianowy, zwany inaczej granulatem meblarskim.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Polska firma Adriana Furniture już od prawie 30 lat zajmuje się projektowaniem i produkcją wysokiej klasy mebli dla wymagających odbiorców.
Meble na wymiar Gdańsk to profesjonalna firma zajmująca się projektowaniem oraz wykonaniem mebli na zamówienia.
Zapraszamy do poznania oferty sklepu internetowego OPA&COMPANY.