EJAS - Baza Biteo.pl

EJAS

Dane adresowe:

ul. Kazimierza Chałupnika 16,
31-462 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

biuro@ejas.com.pl
505848833

Dane firmy:

EJAS
NIP: 6792795856
REGON: 121040388

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy EJAS

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi wysokościowe, w tym m.in. mycie przeszkleń myjką wysokociśnieniową (w tym mycie okien wodą demineralizowaną), mycie elewacji i dachów metodą wysokociśnieniową oraz usuwanie graffiti. Oferujemy także malowanie elewacji, naprawę dociepleń, remonty gzymsów i balkonów. Realizujemy również montaże na wysokościach, w tym montaż konstrukcji pod reklamy wielkoformatowe, montaż oświetlenia reklam. Pracujemy na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości, w tym: Wieliczce, Gdowie, Niepołomicach, Skawinie i Michałowicach.

Oferta firmy

1. Mycie przeszkleń myjką wysokociśnieniową.
2. Mycie elewacji i dachów metodą wysokociśnieniową.
3. Usuwanie graffiti.
4. Remonty gzymsów i balkonów.
5. Montaże na wysokościach.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Budorem to firma budowlana, która działa z sukcesami, przede wszystkim na rynku budowlanym w Małopolsce, od ponad 35 lat, specjalizując się w pracach wykończeniowych oraz stawianiu budynków w stanie surowym lub wykończonym.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy LTM na regały magazynowe oraz wykonywanymi usługami związanymi z doradztwem logistycznym.
Myślisz o wybudowaniu własnego domku? Marzy ci się taras i sypialnia na poddaszu? Zapraszamy do skorzystania z usług budowlanych firmy LITBUD.