BumperBall.pl - Firing Range - Baza Biteo.pl

BumperBall.pl - Firing Range

Dane adresowe:

ul. gen. Jakuba Jasińskiego 32/37,
30-815 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

hello@bumperball.pl
577 387 641

Dane firmy:

BumperBall.pl - Firing Range
NIP: 6572500072
REGON: 364767248

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy BumperBall.pl - Firing Range

Szukasz niezapomnianych wrażeń, które będziesz mógł wspominać przez długi czas? Obecnie siedzisz w Wielkiej Brytanii, dawno nie było Cię w Polsce i pragniesz wrócić do kraju? Nasza strzelnica - Firing Range w Krakowie oferuje bogatą gamę różnego rodzaju typów i modeli broni - jeśli nigdy nie strzelałeś z prawdziwej broni palnej, to jest to dla Ciebie idealna i niepowtarzalna okazja! Nasz profesjonalny personel pokaże Ci jak należy to robić w dobry i bezpieczny sposób, abyś nie zrobił sobie krzywdy.

To jedyna strzelnica w Krakowie z tak dobrym wyposażeniem jeśli chodzi o bronie, samą strzelnicę i obsługę. Pracujemy z pasją dla ludzi, od wielu lat interesujemy się strzelectwem, jest to nasza największa pasja, którą pragniemy dzielić się z innymi ludźmi. Chcesz zobaczyć jak to wszystko wygląda? Sprawdź naszą strzelnicę Firing Range w Krakowie. Oferujemy niezapomniane wspomnienia. Zapoznaj się ze szczegółami na naszej stronie!

Oferta firmy

Atrakcje dla grup zorganizowanych dla zagranicznych turystów w Krakowie:
- firing range
- shooting
- shooting range
- real guns
- paintball
I wiele wiele innych! Sprawdź na bumperball.pl!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Masz dość standardowych eventów firmowych, wieczorów kawalerskich, panieńskich i nudnych spotkań ze znajomymi przy piwie? Wejdź na escapethegame.
IECenter - Internationa Experience Center - zajmuje się organizacją programu Summer Work and Travel w Stanach Zjednoczonych.