ADVERTA SYLWIA WIŚNIEWSKA - Baza Biteo.pl

ADVERTA SYLWIA WIŚNIEWSKA

Dane adresowe:

Trugutta 34,
61-512 Poznań
wielkopolskie

Dane kontaktowe:

Adverta REKLAMY ŚWIETLNE
s.wisniewski@adverta.com.pl
696655786
696655786

Dane firmy:

ADVERTA SYLWIA WIŚNIEWSKA
NIP: 7811593670
REGON: 302138288

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy ADVERTA SYLWIA WIŚNIEWSKA

Firm z dziedziny reklamy zewnętrznej świetlnej w Poznaniu jest dużo - litery 3D przestrzenne świetlne, pylony reklamowe, kasetony i szyldy świetlne oraz inne elementy identyfikacji zewnętrznej firmy potrafi jak się słyszy wyprodukować każdy. Jednak my stworzyliśmy grupę wykwalifikowanej kadry oraz park maszynowy który sprosta wysokim wymaganiom jakościowym. Podejmujemy się nawet najbardziej odpowiedzialnych projektów w reklamie świetlnej. W naszym zespole pracują wykwalifikowani ślusarze, elektrycy, pracownicy montażowi, graficy, architekci.

Oferta firmy

Reklamy świetlne; litery świetlne, szyldy reklamowe poznań, pylony reklamowe, kasetony reklamowe poznań. Nasza produkcja spełnia najsurowsze normy jakościowe. Działamy w Poznaniu


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Agencja Artystyczna INFERNAL jest wysoko wyspecjalizowaną agencją modelek, hostess i statystów mającą swoją siedzibę w Warszawie przy ulicy Chełmskiej 21.
Buttonfly to firma specjalizująca się w produkcji przypinek reklamowych (zwanych również buttonami).
Grandfox to rzetelna i godna polecenia firma, która oferuje swoim klientom wysokiej jakości spoty reklamowe, w bardzo konkurencyjnych cenach.